Jana Dostálková Baciak

Jsem především maminka 4 dětí, ředitelka Dětské skupiny VČELKA a místopředsedkyně Rodinného centra Čmelda ve Velkém Týnci. Lektorka MINIŠKOLEK s patnáctiletou praxí a zároveň pořádám interaktivní kurzy: Přirozené a efektivní vzdělávání pro rodiče, podílím se na organizaci příměstských táborů pro děti ve věku 5 – 8 let a cvičení rodičů s dětmi 1,5 – 2,5 let.

Mezi mé záliby patří příroda, zahrada, kreativní činnost, včelaření, fotografování, malování, divadlo, cestování, tanec.

Věra Říhová

Pocházím z Grygova. Vychovali jsme s manželem tři děti. Nyní jsem babičkou šesti vnoučátek. Jsem zdravotní sestra s mnohaletou praxí ve Fakultní nemocnici Olomouc. Svůj volný čas nejraději trávím s vnoučaty nebo v přírodě. S dětmi pracuji s láskou, jsem klidná, trpělivá a zodpovědná.
Mezi mé koníčky patří ruční práce, tvoření s dětmi, chov zvířátek, četba, pěstování okrasných rostlin, fotografování.
 

Veronika Batová

Bydlím ve Velkém Týnci a jsem maminkou dvou dětí. Současně studuji na pedagogické fakultě Univerzity Palackého. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Chůva pro předškolní vzdělávání a odborný kurz Efektivního rodičovští. Spolupracuji s Rodinným centrem ČMELDA při pořádání akcí pro rodiny s dětmi, příměstských táborů, charitativních akcí a mnoho dalších.

Mezi mé záliby patří pobyt v přírodě, práce na zahrádce, pořádání akcí pro děti a malování na obličej.

Mgr. Alena Kohoutová Šedivá, PhD.

Lektorka vzdělávání: TAJEMSTVÍ PŘÍRODY.
Vystudovala jsem PřF UK v Bratislavě, obor zoologie. Dlouhodobě jsem se zabývala výzkumem živočichů při Akademii věd ČR a SK, pracovala jako environmentální poradce v Kalifornii a učitelka jízdy na koni pro děti 6 – 12 let. V poslední době se věnuji hlavně rodině, výchově svých dvou malých dětí a zajímám se o alternativní vzdělávání a výchovu dětí se speciálními potřebami. V rodinném centru Olivy se starám o propagaci, jsem lektorka Modrého odpoledne s asistenty k dětem s PAS a ADHD a jsem lektorka přírodovědného vzdělávacího programu pro děti 4 – 8 let. Mám ráda přírodu, sport, fotografování, cestování, jízdu na koni.
 

Mgr. Renáta Hanková

Pocházím z Přerova, kde jsem také vystudovala Střední pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Poté jsem pokračovala na Ostravské univerzitě, kde jsem absolvovala učitelský obor Český jazyk + Hudební výchova pro 2. stupeň ZŠ. Po studiích jsem zakotvila v Olomouci a začala pracovat v mateřské škole. Nyní jsem na rodičovské dovolené a užívám si roli maminky. Ve volném čase vyučuji hru na klarinet a zobcovou flétnu na SZUŠ D-music Kroměříž. Mezi mé záliby patří ruční práce a příroda.

Sandra Bejdáková

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Přerově, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.  Již roky jezdím jako instruktorka na letní dětské tábory v Domašově nad Bystřicí, kde pracuji s dětmi ve věku 7–9 let.  Momentálně studuji na Masarykově Univerzitě v Brně, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Mezi mé záliby patří pobyt v přírodě, turistika, četba, táborová činnost.