TÝM DS VČELKA

photo

Jana Dostálková Baciak

Pozice: Ředitelka
Jsem především maminka 4 dětí. Nově ředitelka DS VČELKA ve Velkém Týnci. Jednatelka PVVC z.s. na Sv. Kopečku Olomouc, místopředs. RC Čmelda, koordinátorka projektu. Lektorka MINIŠKOLEK( adaptační program před vstupem do MŠ) v Ol. kraji – s devítiletou praxí a lektorka rodičovských skupin, konzultační činnost - Přirozené a efektivní vzdělávání pro rodiče. Kromě toho vedu i příměstské tábory pro děti 5 - 8 let a cvičení rodičů s dětmi 1,5 - 2,5 let., dvacetiletá praxe s rodiči i dětmi. Záliby: příroda, zahrada, kreativní činnost, včelaření, fotografování, malování, divadlo, cestování, tanec.
Číst více
photo

Věra Říhová

Pocházím z Grygova. Vychovali jsme s manželem tři děti. Nyní jsem babičkou šesti vnoučátek. Jsem zdravotní sestra s mnohaletou praxí ve Fakultní nemocnici Olomouc. Svůj volný čas nejraději trávím s vnoučaty nebo v přírodě. Mezi mé koníčky patří ruční práce, tvoření s dětmi, chov zvířátek, četba, pěstování okrasných rostlin, fotografování. S dětmi pracuji s láskou, jsem klidná, trpělivá a zodpovědná.
Číst více
photo

Mgr. Veronika Kremplová Dvořáková

Pozice: Lektorka vzdělávání: TVOŘENÍ v pondělí a DRAMAŤÁČEK ve středu
Zdravotní sestřička se sedmiletou praxí u lůžka, vystudovaná psycholožka, květinářka. Vášnivá eko pěstitelka rostlin a bylinek, amatérská výtvarnice a spokojená maminka dvou dětí.
Číst více
photo

Mgr. Alena Kohoutová Šedivá, PhD.

Pozice: Lektorka vzdělávání: TAJEMSTVÍ PŘÍRODY ve čtvrtek odp.
Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu UK v Bratislavě, obor zoologie. Dlouhodobě jsem se zabývala výzkumem živočichů v Akademii věd ČR a v Slovenské akademii věd, krátkodobě pracovala jako environmentální poradce v Kalifornii a učitelka jízdy na koni pro děti 6 - 12 let. Byla také spoluorganizátorkou dětského jezdeckého tábora. V poslední době se věnuji hlavně rodině, výchově svých dvou malých dětí a zajímám se o alternativní vzdělávání a výchovu dětí se speciálními potřebami. V rodinném centru Olivy se starám o propagaci, jsem lektorka Modrého odpoledne s asistenty k dětem s PAS a ADHD a jsem lektorka přírodovědného vzdělávacího programu pro děti 4 – 8 let. Mám ráda přírodu, sport, fotografování, cestování, jízdu na koni.
Číst více
photo

Ludmila Chmelar

Pozice: Lektorka vzdělávání: ANGLIČTINA HROU ve čtvrtek dopol.
Jsem šťastná maminka 2 bilingualních dětí a právě mi pouze oficiálně skončila nejkrásnější dovolená, v ČR zvaná mateřská. Vrátila jsem se z USA, po více než 16 letech pobytu, protože věřím, že rodina je důležitá ke zdravé výchově dětí. Absolvovala jsem několik kursů v ČR i USA zaměřených na přirozenou efektivní výchovu dětí a nově se věnuji studiu sofioterapie. Externě jsem pracovala jako lektorka v miniškolce paní Jany Dostálkové Baciak a vedla kroužek angličtiny s rodilými mluvčími v MŠ Velká Bystřice. Mám ráda děti, zvířata, květiny a přírodu. Baví mě tvoření s dětmi, ruční práce, zahrádka, chov zvířat, trénink koní. Nebudeme se s dětmi angličtinu jen "učit", ale budeme se řídit mým oblíbeným heslem : "Budeme si hrát, zpívat, tvořit a děti si ani nevšimnou, že už umí anglicky"
Číst více