Dětská skupina VČELKA Je mála školička s profesionálním, partnerským a efektivním přístup, kde bude převažovat vzájemný respekt a úcta. Efektivní, respektující, individuální a profesionální přístup tet, učitelek, chův a lektorů. Každý den dvě paní učitelky – tety – a ředitelka skupiny paní Jana Dostálková BACIAK, která v RC Čmelda vedla osm let kurzy MINIŠKOLKY. Všechny se budou podílet a připravovat pro děti celou řadu aktivit podle individuálních potřeb dětí, jejich schopností a dovedností s přihlédnutím k věku dítěte. Aktivity dětí hodláme často propojovat s aktivitami rodinného centra Čmelda a dalšími spolupracujícími organizacemi, jako jsou např.:

  • ZÁBAVNÍ PARK KROKODÝLEK – Olomouc – (krokodylek-olomouc.cz) = 1x za měsíc = záživné aktivity pro děti docházející do dětské v rámci rezervace na celý měsíc (vstupné + cestovné + stravné = vše v ceně měsíčního školkovného/stravného),
  • EXPEDICE SLUŇÁKOV – Horka nad Moravou (www.slunakov.cz) = 2 x ročně výlet – ekologický program zaměřený na předškolní vzdělávání pro děti ve věku 3 – 6 let.

Dětská skupina VČELKA je tu pro rodiče a jejich děti vždy v pracovní dny – od pondělí do pátku v čase od 7:00 hodin do 16:00 hodin a dále dle individuální domluvy, možnost navštěvování odpolední vzdělávací programy – kroužky:

 

pondělí

 

TVOŘÍME S VERONIKOU tvořivá činnost pestrého zaměření z přírodního materiálu

 

cena: 420,- Kč/měsíc   celkem 4 lekce * 3 hodiny včetně materiálu

 

Lektorka: Mgr. Veronika Kremplová Dvořáková

 

Úterý

 

ANGLIČTINA HROU zpíváme, tancujeme, především mluvíme, hrajeme si pohádky jen v AJ

 

připravuje se, bude od září

 

Středa

 

DRAMAŤÁČEK cestujeme z pohádky do pohádky

 

cena: 420,- Kč/měsíc   celkem 4 lekce * 3 hodiny včetně materiálu

 

Lektorka: Mgr. Veronika Kremplová Dvořáková

 

čtvrtek TAJEMSTVÍ PŘÍRODY výchovná činnost se zaměřením na přírodní zákonitosti, bádání a výpravy do přírody, mnohé další cena: 420,-Kč/měsíc   celkem 4 lekce*3hodiny včetně materiálu Lektorka: Mgr. Alena Kohoutová Šedivá PhD.